Určite vám nepovieme žiadnu novinu, keď spomenieme, že olivový olej neslúži iba na zjemnenie a prípravu jedál. Drahocenné oleje mali nevyčísliteľnú hodnotu už od nepamäti a žiadna kráska by na ich zázračné vlastnosti nemala zabúdať ani dnes.

DOLIVA akciové dvojbalenie intenzívny a regeneračný krém – 10,95€

Doliva vie, že suchá pokožka nám znepríjemňuje telesnú i duševnú pohodu. Práve preto v spolupráci s odborníkmi hľadá inovatívne a hlavne viditeľné riešenia na úľavu od prejavov veľmi suchej a suchej pokožky. Doliva si je vedomá, že náročná pleť si vyžaduje špeciálnu starostlivosť, ktorú vám vďaka blahodarnému zloženiu výrobkov a obsahu panenského olivového oleja najvyššej kvality, vie poskytnúť. Suchá pleť je krehká, so sklonom k začervenaniu a olupovania sa. Trpí ňou mnoho ľudí bez ohľadu na vek a pohlavie. Pri vhodne zvolených kozmetických prípravkoch a správnej starostlivosti môžete dosiahnuť zázraky v podobe sviežej a zdravo vyzerajúcej pokožky. Pokožka si v každom veku vyžaduje inú starostlivosť. Doliva tento fakt vie, a preto je zloženie každého produktu ušité na mieru potrieb pleti a pokožky každej vekovej kategórie.

Doliva Olivový intenzívny krém s vitamínom E 50 ml

Olivový pleťový krém obsahuje extra panenský olivový olej, cenné oleje z avokáda, mandlí a z pšeničných klíčkov, vitamíny a minerálne látky. Krém s príjemnou vôňou čerstvých citrónov je určený na suchú a citlivú pokožku. Šetrne ju premastí a doplní prirodzenú vlhkosť.

Doliva Olivový regeneračný nočný krém s ceramidmi 50 ml

Obsahuje ceramidy, panenský olivový olej, jojobový olej, olej z orecha Shea, pantenol, vitamín E. Zlepšuje pevnosť pokožky, chráni ju pred vysúšaním.

Cena 1+1: 10,95 eur
Platí do vypredania

Share This