Obuv značky SANTÉ

Ľudská noha je po srdci najviac zaťažovaným telesným orgánom. Zároveň je však tiež najviac zanedbávanou časťou tela. Zatiaľ čo propagácii starostlivosti o ostatné časti tela je poskytnuté mnoho priestoru, zdraviu nôh je venovaná iba minimálna osveta. V dôsledku toho sú naše nohy často natlačené do tvarovo i materiálovo nevhodnej obuvi, a pokiaľ sa samy neozvú bolesťou, ani si na ne nespomenieme. Lekári potom trávia veľa času napravovaním škôd, ktorým sa dalo ľahko predísť výberom správnej obuvi.

Santé ponúka vo svojej zdravotnej obuvi účelný systém zloženia dielov z najlepších prírodných materiálov. Tento systém zachováva zdravie ľudského tela, chráni nohy, kĺby i chrbticu pri každodennej chôdzi i státí.

Za vhodnú obuv možno považovať takú, v ktorej sa cítime príjemne a komfortne, nespôsobuje nám bolesti pri chôdzi ani pocity unavených nôh. Materiál by mal byť vzdušný, formovateľný, vložka musí čo najdokonalejšie kopírovať tvar chodidla, prípadne sa mu prispôsobovať a stabilizovať klenbu nohy.

 

Vybrať si z kolekcie SANTÉ znamená obuť si starostlivosť, pohodlie a pôvab.