Obuv značky Josef Seibel a ROMIKA

Nemecká obuvnícka firma Josef Seibel bola založená v roku 1886 pánom Carlom-Augustom Seibelom a v súčasnej dobe patrí k najväčším a najvýznamnejším obuvníckym koncernom v Európe. Ku skupine patrí aj obuvnícka firma ROMIKA.
Obuv Josef Seibel je synonymom pre pohodlie, kvalitu, tradíciu a módnosť. V ponuke nájdeme obuv zdravotnú, obuv veľmi pohodlnú, obuv celokoženú.

Dámska a pánska obuv ROMIKA je nielen zárukou kvality ale aj pohodlného nosenia. Pri výrobe sú zásadne používané najlepšie možné materiály. Obuv ROMIKA sa vyznačuje svojim zameraním na zdravotne a ortopedicky priateľskú obuv, ktorá zásadne znižuje únavu chodidiel a nôh jej nositeľov a pritom aj veľmi dobre vyzerá…

Obuv ROMIKA – to je predovšetkým zdravotná nezávadnosť, pohodlie, perfektné spracovanie a aktuálna módnosť. Všetky topánky sú vyvíjané s dôrazom na dlhodobé, pre zdravú nohu priaznivé, celodenné používanie všetkých vekových kategórií. Samozrejme moderný design a najlepšie používané materiály pri výrobe a moderné technológie. Obuv ROMIKA je rozhodne to, čo doporučujeme.

 

JOSEF SEIBEL – NAŠE MENO JE NA NICH, NAŠE ZNALOSTI SÚ V NICH.