Viete, že  Eucerin Acute krém AtopiControl významne zlepšuje stav pokožky počas akútnych fáz atopického ekzému, čo je aj klinicky preukázané? A viete, že Eucerin Acute krém AtopiControl teraz môžete u nás zakúpiť so zľavou mínus 4€ – iba za 8,65€?

Eucerin Acute krém AtopiControl zastaví bludný kruh vracajúcich sa svrbiacich fáz atopického ekzému. Jeho ošetrujúce vlastnosti pomáhajú znížiť užívanie hydrokortizónu počas akútnych fáz. Klinická štúdia ukazuje porovnateľný kozmetický účinok Eucerin Acute krému AtopiControl s účinkami 1% hydrokortizónovej masti  na atopickú pokožku. Acute krém AtopiControl ale nie je klasifikovaný ako liečivo a nenahrádza dermatologickú liečbu.

Používajte podľa potreby na postihnuté oblasti pre intenzívnu starostlivosť, upokojenie a zmiernenie príznakov na pokožke. Eucerin Acute krém AtopiControl je unikátny komplex látok, ktorý obsahuje regeneračné omega-6 mastné kyseliny (z oleja pupalky a jadier hrozna), upokojujúci licochalcon A (extrakt z koreňa čínskeho sladkého drievka), antibakteriálny dekandiol a chladivý menthoxypropanediol. Jeho kožná znášanlivosť u atopickej pokožky dospelých, detí a dojčiat od 3 mesiacov veku bola klinicky a dermatologicky preukázaná.

Aby sa minimalizovalo riziko podráždenia pokožky a kožných alergií, neobsahuje parfumáciu, farbivá a parabény.

Použitie:
Nanášajte podľa potreby na postihnuté ložiská i počas akútnych fáz atopického ekzému.
Príležitostne môžete vnímať pocit chladu alebo ľahkého štípania.

 

 

Share This