Čo to je za čudné zariadenie umiestnené na stojane v priestoroch našej lekárne? Milí priatelia, ponúkame vám nový doplnkový servis, informácie na dosah ruky 🙂 Na čo je to dobré?

Zariadenie s dotykovým displejom vám umožňuje overiť si cenu akéhokoľvek tovaru, ktorý v našej lekárni predávame alebo vydávame na lekársky predpis či poukaz.  A to len jednoduchým spôsobom = dotykom – žiadne zložité vyhľadávanie. Po zosnímaní čiarového kódu výrobku sa vám zobrazia kompletné informácie o lieku, vrátane jeho aktuálnej ceny.  Zobrazí sa nielen aktuálna cena podľa platnej kategorizácie, ale aj doplatky, ktoré hradí pacient, či prípadná zľava, ktorú aktuálne poskytujeme.

Tiež je možné zobraziť bližšie informácie o lieku, vyhľadať jeho generiká, či prehľadávať zoznam súvisiacich diagnóz. Čo sú generiká, nájdete aj na našej web stránke v kapitole “čo je nutné vedieť„.

Overiť body na vašej vernostnej karte stačí  jednoduchým načítaním kódu karty.

Náš odborne vzdelaný, skúsený a ochotný personál je vám vždy k dispozícii. Vaša spokojnosť je našou prioritou a vždy máme čas pre vás a osobný rozhovor.

Váš LA tím 🙂

Share This