Záleží vám na tom, aké nosíte topánky? Aký majú vplyv na vaše zdravie a na to, aby ste se v nich cítili pohodlne?

Chceme vám odporučiť obuv Peter Legwood, ktorú môžete nosiť doma, v práci, aj vonku. Zlepšuje držanie tela, znižuje zaťaženie svalov dolných končatín a chrbta. Obuv je ľahká, antibakteriálna a protisklzová. Môžete si vybrať v rôznych farbách a tvaroch podľa svojho vkusu.

Nájdete nás v Dome služieb a v NsP na detskom oddelení.

Komu je regeneračná, ergonomická obuv s patentovanou technológiou Aequos Peter Legwood určená?

Každému a takmer pre každú príležitosť:

  • PROFESIONÁLNYM A AMATÉRSKYM ŠPORTOVCOM – Po akomkoľvek športovom výkone s cieľom urýchliť regeneráciu namáhaných a zaťažovaných častí, najmä kĺbov a svalov. Zabezpečuje svalovú regeneráciu po skončení cvičenia. Znižuje svalové napätie uvoľnením svalov a znižuje svalové kontrakcie.
  • PRACUJÚCIM ĽUĎOM – Cieľom je priniesť úľavu pre ľudí, ktorí v práci väčšinu svojho pracovného času stoja na nohách. Predovšetkým zamestnanci v SPA a wellness zariadeniach, fyzioterapeuti, lekári a zdravotné sestry, administratívni pracovníci, pracovníci v gastro zariadeniach ( kuchári a čašníci ), v kaderníctvach a podobne.
  • TEHOTNÝM ŽENÁM – Pre odľahčenie chrbtice v driekovej – sakrálnej časti a pohodlnejšiu chôdzu.
  • DEŤOM – Napomáha správnemu držaniu tela a zabezpečuje správne zapájanie svalov.
  • SENIOROM A DÔCHODCOM – Znižuje bolesti v nohách a chrbtici, čiastočne eliminuje degeneráciu spojenú s artritídou.
  • ĽUĎOM PO ÚRAZE A V REKONVALESCENCII – Odporúča sa najmä pre ľudí s post traumatickými poruchami členka, kolien, bedier a chrbtice.

Share This